خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

راهنمای خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

درباره مواد شیمیایی آزمایشگاهی

تمام وسایل و دستگاه های آزمایشگاهی معمولا برای آنالیز و تجزیه تحلیل اجزای سازنده یک ماده از مواد شیمیایی آزمایشگاهی با عناصر معلوم و مشخص به کار می روند  بنابراین مواد شیمیایی آزمایشگاهی در آزمایشگاه ها به عنوان اصلی ترین مواد مورد استفاده محسوب می شوند .

مواد شیمیایی آزمایشگاهی به انگلیسی Laboratory chemicals ، در آزمایشگاه‌های دارویی، غذایی، پژوهشی و .. در تعیین و تست آنزیم ها، آنتی بادی ها و سایر موارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

مواد شیمیایی آزمایشگاهی از لحاظ فرمول شیمیایی و ماهیت با مواد صنعتی و خوراکی موجود در بازار یکسانند، اما مواد در گرید و خلوص آزمایشگاهی معمولا دارای درصد خلوص بالا می باشند.

از آنجا که مواد شیمیایی آزمایشگاهی خلوص بالاتری نسبت به سایر مواد شیمیایی دارند و در گریدهای مختلف تولید می‌شوند، لذا نمی‌توان این دو را به جای هم استفاده کرد.

این مواد آزمایشگاهی بر اساس کاربردشان و نیاز مصرف کنندگان در گرید های مختلفی که هر کدام درجه خلوص مختص خود را دارند از قبیل گرید های Extra pure – GR – ACS – HPLC – BioChemistry طبقه بندی می شوند.

نکات مهم در خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی

امروزه بسیاری از پژوهشگران و تولیدکنندگان در صنایع غذایی و دارویی در خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی بسیار دقت می کنند تا بهترین مواد شیمیایی آزمایشگاهی را خریداری کنند چرا که مواد شیمیایی آزمایشگاهی در مقایسه کوچکی مانند محیط آزمایشگاه مورد استفاده قرار گرفته و در صورت کسب نتایج مورد نظر در محیط صنعتی و انبوه استفاده می‌شود لذا در انتخاب تولیدکننده و شرکت‌هایی که به تولید و فروش مواد شیمیایی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی می‌پردازند، لازم است دقت کافی را به خرج داد.

مطالعه لیبل مواد شیمیایی آزمایشگاهی

لیبل روی مواد شیمیایی دارای اطلاعات مهمی از مواد می باشد که توسط کارشناسان شرکت ثبت شده می‌تواند به شما در انتخاب محصول کمک شایانی کند.

توجه به جزئیات محصول مواد شیمیایی

از آنجا که مواد شیمیایی عمدتا از اسامی پیچیده و انگلیسی برخوردار هستند و ممکن است کار با آنها بدلیل واکنش‌های شیمیایی منجر به حوادث ناگهانی شوند لذا هنگام خرید حتما به موارد زیر دقت داشته باشید:

نام دقیق و علمی محصول , فرمول شیمیایی آن,  درجه خلوص یا ناخالصی , تاریخ انقضا,  احتیاط‌های لازم جزئیات در مورد هشدارها ,نحوه کمک‌های اولیه در صورت صدمه دیدن شخصی در حین انجام کار دستورالعمل قرارگیری در قفسه‌ها و غیره

توجه به دستورالعمل‌های مربوط به ذخیره و نگهداری مواد شیمیایی آزمایشگاهی

نسبت به تمامی دستورالعمل‌ها و قوانین مربوط به ذخیره و نگهداری مواد شیمیایی آزمایشگاهی مطلع باشید و رعایت آنها را وظیفه اصلی خود بدانید. مثلا لازم است بدانید که مواد شیمیایی فرار نباید در کنار هیچ ترکیب شیمیایی دیگری قرار بگیرند زیرا در غیر این صورت موجب واکنش می‌شود.

فرد متخصص را مسئول خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی کنید

یادتان باشد شخصی که مسئول خرید مواد شیمیایی آزمایشگاهی است، باید از تخصص و شناخت لازم نسبت به این مواد برخوردار باشد؛ زیرا این کار نیازمند دانش پیرامون فرمول مواد، کاربرد آنها، موارد احتیاطی، خطرات احتمالی و همچنین آشنایی کامل با شرکت‌های تولیدکننده مواد است.

فروش انواع مواد شیمیایی آزمایشگاهی

شرکت مینا تجهیز آریا سالهاست در امر واردات و پخش مواد شیمیایی از کمپانی های معتبر امریکایی و اروپایی اعم از وارد کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی (مواد شیمیایی مرک ، مواد شیمیایی سیگما آلدریچ ، مواد شیمیایی اکروس ، مواد شیمیایی آلفا ایسر، مواد شیمیایی اکسیر، فروش مواد شیمیایی و قروش انواع آنزیم ها و نانو ذرات و مواد شیمیایی فلوکا fluka) فعالیت می کند.

عرضه محصولات مواد شیمیایی ، مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد شیمیایی صنعتی  به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه از بزرگترین و برترین برندهای معتبر و شناخته شده در کمترین زمان ممکن در اختیار شما مشتریان عزیزان قرار می گیرد که این وجه تمایز با سایر رقبا در این حوزه می باشد و این امر بدون شک جز با اعتماد شما مشتریان عزیز محقق نمی شود.

لذا شما دوستان عزیز و مشتریان عزیز می توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشترنسب به برندها و کیفیت مواد شیمیایی از طریق راههای ارتباطی  شرکت مینا تجهیز آریا به نشانی http://www.minatajhiz.co.ir و یا شماره 02166900058 از مشاوره همکاران بهره مند شوید.

درباره ما

شركت مينا تجهيز آريا با سالها تجربه و با استفاده ‏از تخصص،تعهد، تجربه و دانش هاي نوين اقدام به تهيه، توزيع مواد شیمیایی ( آزمایشگاهی ، صنعتی ) و تجهيز لوازم آزمايشگاهي، شيشه آلات و كليه ملزومات آزمايشگاهي از شركت هاي داخل و ‏خارج كشور نموده است.‏

برای پرسش و پاسخ و دریافت قیمت و موجودی با کلیک روی لینک زیر به تلگرام شرکت پیام دهید

 آدرس : تهران - میدان توحید- خیابان امیر لو(نبش کوچه خودرو) - پلاک 42- طبقه دوم - واحد

ایمیل : minatajhiz_aria@yahoo.com

شماره ها تماس : 02166901187 - 02166900058

شماره های همراه :09362048289 - 09927282910

شماره های واتس آپ ، ایتا ، تلگرام و روبیکا : 09927282910 - 09362048289